środa, 22 października 2014

Dana rzecz może być ładna,elegancka pełna wdzięku, ale staje się piękna dopiero wówczas, gdy przemówi do naszej wyobraźni.

Ralph Waldo Emerson
 
Ile ludzi, tyle opinii. Dla jednych coś może być niesamowicie piękne, a dla innych "bez szału". Każdy z nas jest inny, ma inne spojrzenie na świat i inaczej dostrzega poszczególne rzeczy lub naturę. Ja staram się w każdym parku znaleźć "to coś", nawet w tym najmniejszym, który z pozoru wydaje się być zwykłym. Czasami jest to jedna ścieżka bądź drzewo ale zawsze mam chęć do niego wracać i ponownie odkrywać nowe rzeczy. I często jest tak, że za drugim razem znajduje co innego a to fontannę ukrytą pomiędzy drzewami, a to niesamowity widok z góry.
 
 
U mnie zaczął się sezon bardzo silnych wiatrów i jak to mówi mój brat stan przed-tornadowy, a ja myślę, że bardziej huraganowy. Wczoraj(21.10) jak szłam to myślałam, że mnie zmiecie z ziemi. Nie wiem czy dałabym wejść pod górkę z tym wiatrem, na szczęście schodziłam w dół więc było mi to zupełnie obojętne. Z tego co czytałam na Internecie to właśnie w tym czasie przechodził przez Wyspy Brytyjskie huragan Gonzalo, więc już wiem skąd były te silne wiatry.
 
 
Dalsza część zdjęć z parku.

Klara


9 komentarzy:

 1. Zdjęcie nr 4 - niesamowite :D
  A te wiatry to i u nas ostatnio szaleją. Wczoraj jak szłam do pracy, to też wiatr mną targał we wszystkie możliwe strony heh ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne zdjęcia, a wiatry to i u mnie są nawet dzisiaj wieje niesamowicie i jest zimno :-) Pozdrawiam
  http://jeanettegloves.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczęśliwy jest ten,który w najmniejszych rzeczach potrafi dostrzec piękno :) Wystarczą małe rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To fakt, każdy lubi coś innego i inne rzeczy mu się poodbają. Inaczej strasznie nudno by było. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. uważaj na te wiatry, żeby Cię nie zdmuchnęło! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia! :) warto doszukiwać się piękna nawet w najmniejszych rzeczach, wtedy świat od razu staje się weselszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak widać nie ma co się stresować tylko czerpać z życia tyle ile nam daje...
  www.antymarka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !