poniedziałek, 6 czerwca 2016

Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.

anonim
 
 
Już prawie pierwszy tydzień czerwca za nami, jestem bardzo zadowolona z tego miesiąca , jak się zaczął, ogólnie jak biegnie, każdy dzień zaskakuje mnie czymś zupełnie nowym, wczoraj pierwszy raz w życiu "byłam modelką" więc niebawem możecie się spodziewać efektów pierwszej codziennej ,czasami portretowej sesji.
 
 
Dzisiaj korzystając z rewelacyjnej pogody, gdzie już rano koło 9 było ponad 18 stopni, James wpadł na genialny pomysł, żebyśmy pojechali do parku i pograli w golfa, tym razem nieco innego, bo byliśmy w parku, a nie na polu golfowym, ale mieliśmy normalnie dołki z chorągiewkami więc do nich trafialiśmy i mieliśmy zupełnie inne kijki, graliśmy w takiego "mini golfa" coś w tym stylu.
 
 
Jutro mamy collegowe party i pożegnanie naszej Karen... Już w poniedziałek poznamy swoich nowych nauczycieli i niestety, ale Jamesa w tym roku nie będziemy już mieć, bo dostał inną klasę ;( Ale jeszcze dwa dni możemy się nim cieszyć, szczerze to nie wyobrażam sobie przyszłego roku bez niego, dwa lata miałam z nim 3 razy w tygodniu i bardzo się przyzwyczaiłam, do jego faz, śmiesznych sytuacji, tekstów. Ale pożegnania są po to, aby w życiu mogło się zacząć coś nowego.
 
 
A tymczasem ruiny zamku i mój środowy wypad nad ocean ciąg dalszy :)
  
 
i "moja walka z wiatrem ", próby wykonania normalnego zdjęcia ;)

 
Klara


11 komentarzy:

 1. Czas zabija tylko tych, którzy chcą zabić czas, a żeby chcieć zabić czas, trzeba się nudzić... - to mi nie grozi i mam nadzieję, że Tobie też nie! :)
  Nie mogę się doczekać zdjęć z sesji zdjęciowej! Jestem bardzo ciekawa efektów :)
  Szkoda, że James od was odchodzi. Z tego co wiem, taki fajny gostek z niego był, ale dzięki temu go nie zapomnicie na długo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że James odchodzi, bo z tego co zdążyłam wywnioskować, na prawdę go lubiliście. Ale już tak to jest, że pożegnania muszą jakieś być. Jestem bardzo ciekawa sesji zdjęciowej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nowi nauczyciele na pewno bedą super ;)

  Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia :)
  ANRU,

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia!!! :)
  pozdrawiam, mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. czekam z niecierpliwością na zdjęcia! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale pięknie tam! <3
  Wiatr i włosy to ciekawe połączenie. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja jakoś nigdy nie miałem okazji grać w żadnego golfa! :O

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaki wiatr we włosach!
  super sceneria, zazdroszczę widoków :)

  OdpowiedzUsuń
 9. I teraz sobie myślę, jaka Ty musisz być genialna w posługiwaniu się angielskim ;)
  U mnie koniec gimnazjum- klasa nie była bardzo zgrana, ale szkoda mi będzie, że nawet gdy się spotkamy, to nie będzie to samo. Pójdziemy w świat, pozmieniamy się...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !