sobota, 25 kwietnia 2015

Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych codziennych radościach.

Jozeph Fohat

Cytat sam mówi za siebie, nic dodać nic ująć. Czasami za daleko patrzymy i nie dostrzegamy szczęścia, chwili radości w małej rzeczy, sytuacji bądź obecności drugiej osoby.

Wróciłam z Polski, byłam tylko 5 dni, spędziłam cudowny czas, choć nie udało mi się spotkać z osobami z ktorymi bardzo, ale to bardzo chciałam, ale mam nadzieję, że jak będę w czerwcu to się z nimi zobaczę. Na paszport złozyłam wniosek, wiec spokojnie będę mogła podrożować za teren Europy, jak fajnie :) 

Uwielbiam latać samolotem i w tym roku, to się dopiero nalatam. Najbardziej fascynują mnie loty, które zaczynają się w dzień, przechodzą przez wieczór i niosą ze sobą zachód słońca, który na górze wygląda spektakularnie. Moje stałe miejsce, to koło okna, musze mieć dobry widok na fotografowanie, filmowanie i podziwianie chmurek i nieba. 

 Wyspy Brytyjskie

Wiatraki na wodzie (należące do Danii)Klara

5 komentarzy:

 1. Wspaniały cytat :) O to w życiu chodzi, żeby dostrzegać piękno i szczęście w małych, codziennych radościach :)
  Ja też uwielbiam latać :) Właśnie ze względu na widoki i niecodzienną perspektywę oglądania świata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na zdjęciach również wygląda to spektakularnie! Ale pewnie na żywo widać to o wiele lepiej :) Pewnie zatyka dech w piersiach! Mogę sobie jedynie wyobrazić takie widoki, bo jeszcze nigdy nie leciałam samolotem, ale wszystko przede mną! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też ostatnio miałam okazję podziwiać świat z góry :) Niesamowite widoki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna z moich ulubionych kategorii zdjęć! Mam małe doświadczenie w lotach samolotem i poza jednym jedynym lotem, zawsze lecę jak słońce już dawno zajdzie za horyzont i nie mam szansy podziwiać chwili, którą opisujesz, a którą bardzo chciałabym zobaczyć. Raz widziałam wschód słońca, chociaż trudno nazwać to widzeniem, bo miał miejsce gdzieś za ogonem samolotu... Ale może kiedyś uda mi się dorobić podobnych zdjęć do Twoich ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite zdjecia. Chcicłabym kiedys polecieć samolotem i zobaczyć ten niesamowity widok *O*
  www.aroundempty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !