czwartek, 8 marca 2018

Wpatruj się w niebo i śpiewaj z radości, gdyż słońce otula cię ciepłem i opromienia światłem - za darmo.

Phil Bosmans

I przede mną kolejne dni wolnego. Marzec jest pod tym względem bardzo dobrym miesiącem, najpierw dwa dni śniegowe i wszystko pozamykane, teraz 'down week' czyli kilka dni dla osób, które mają coś nie zaliczone, żeby mogłby przejść do następnego bloku z czystą kartą, także poniedziałek i wtorek nie mam collegu, a w środę i czwartek prawdopodobnie do przedszkola, także nie jest źle. Coś czuję, że ten miesiąc, szybko zleci, ale cieszę się, bo jest luźniejszy niż poprzednie miesiące pomimo tego, że miałam w tym tygodniu dwa egzaminy. 

Dzisiaj dzień Kobiet,także każdej kobiecie życzę dużo radości, uśmiechu i satysfakcji z życia :) Uwielbiam, jak święta są jedno po drugim, niedawno walentynki, a teraz 8 marca. Oczywiście maż z rana podarował mi kwiaty, a w poniedziałek zabiera mnie na wycieczkę na trampoliny, bardzo się cieszę, bo nigdy tam jeszcze nie byłam, więc na pewno będzie się działo. Uwielbiam odwiedzać nowe miejsca i już nie mogę się doczekać kiedy pojedziemy na jakąś wycieczkę jak zrobi się cieplej.

Zastanawiam się, czy nie zrobić Q&A, ostatnio pod postami pojawiają mi się pytania, więc mogłabym je zebrać i hurtowo odpowiedzieć. Co myślicie? Oczywiście pod tym postem możecie zadawać mi pytania, to będzie dopiero moje drugie 'pytania i odpowiedzi', bo pierwsze robiłam dobre parę lat temu, chyba jak dopiero przyjechałam do Szkocji. 

Mam nadzieję, że w weekend uda mi się wybrać na zdjęcia i zobaczę co zostało z kwiatków, bo śniegu od wczoraj już nie ma. Albo wybiorę zupełnie inny park, pomyślę.

Zdjęcia lutowej wiosny :)
Klara

15 komentarzy:

 1. Ależ piękna wiosna!
  Trochę sobie odpoczniesz :) Przydałoby mi się też trochę wolnego... żeby móc wyjść i porobić zdjęć ;P Ale niestety ani wolnego, ani pięknej pogody.
  Q&A jest zawsze super pomysłem! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale zazdroszczę takiej wiosny :) Ostatnio z córkami znalazłyśmy przebiśniegi, ale nic poza tym. Czekam na post z odpowiedziami na pytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym już patrzeć u nas na taką wiosnę, jak jest u Ciebie. Widok wiewiórki też by mnie ucieszył. Odpowiedzi na zadawane Ci pytania z przyjemnością poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda potrafi zaskoczyć, czasem luty jest cieplejszy od marca, a maj od lipca.
  Odpowiedzi zbiorowe na pytania mile widziane:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Q&A? Brzmi super.
  A wiosna na zdjęciach super i wiewiórka <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zdjęcia,piękny cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak zwykle piękne zdjęcia :)
  Świetny pomysł z tym postem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekam już z utęsknieniem na pierwsze objawy wiosny. Na Twoich zdjęciach widać, że już za chwilę będzie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Wycieczka na trampoliny na pewno będzie super :) Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jaka wspaniała wiosna się zbliża, już czuję te pokłady energii, które trzeba będzie wykorzystać :) !

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna ta lutowa wiosna! Trampoliny, chciałabym tam kiedyś pójść i może jak znajdę kogoś chętnego, to tam pójdę. Skoro duzo pytań od innych sie u Ciebie pojawia, to zrobienie zbiorowego postu będzie jak najlepszym pomysłem.

  OdpowiedzUsuń
 12. To trochę wypoczniejsz. Piękne zdjęcia jak zawsze. Czekam na Q&A.

  OdpowiedzUsuń
 13. Na wstępie muszę Ci powiedzieć, że masz piękny blog. Deklaruję swoje częste odwiedziny :)

  Nie świętuję żadnych "dni", obywam się bez lekko ;) Uczyniłam z każdego dnia święto. Dla mnie każdy poranek jest bardzo ważny i cudowny, nie marnuję czasu, spędzam swoje życie kreatywnie. Sądząc po Twoim opisie z boku, Ty również ;)

  Dla mnie zima jest tam samo dobrym czasem na podróże. Nie uzależniam się od pór roku i pogody, dlatego nie uświadczysz mnie smutnej gdy za oknem pada. Niech sobie ludzie narzekają beze mnie.

  Robisz piękne zdjęcia, masz dobre oko do kadru.

  OdpowiedzUsuń
 14. aż czuć tę wiosnę na tych fotografiach - sa jak zawsze niezwykle piekne

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !