sobota, 7 marca 2015

Pa­miętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspa­niałego. Nie pot­ra­fię wyb­rać żad­nej z nich i po­wie­dzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

Nicholas Sparks
 
 
Każdy z nas ma w pamięci cudowne chwile, które przeżył, każda jest dla niego inaczej znacząca, ale czasami ciężko jest wybrać, która jest najlepsza. Gdyby ktoś powiedział do mnie zdanie, Którą chwilę, który dzień chciałabym powtórzyć ?, oj miałabym z tym naprawdę wielki problem. Bo każdy dzień jest inny, przynosi inną radość, śmiech, zabawę i ciężko wybrać ten jeden jedyny, bo życie toczy się dalej i takich chwil spędzonych z przyjaciółmi, rodziną będzie na pewno wiele.
 
 
A to już czwarty dzień, pojechanie na drugą część wyspy, która okazała się być bliżej niż było to było widać to na mapie, pierwsze niesamowite widoki pojawiły się 20 min po wyruszeniu, czasami zatrzymywaliśmy się, żeby zrobić zdjęcie i nacieszyć się słońcem, którego tego dnia było bardzo dużo. Praktycznie całą drogę jechaliśmy wzdłuż oceanu, więc widoki były nieziemskie, do tego z drugiej strony różne górki, pagórki zielone, aż miło było popatrzeć. Potem dojechaliśmy do pięknego miejsca, piasek, słońce, palmy, widok genialny. I do tego leżaki, gdzie odpoczywaliśmy i kąpaliśmy się w Oceanie Atlantyckim, na początku woda była zimna, ale potem jak zaczęliśmy pływać to spokojnie dało radę wytrzymać. Tego dnia udało nam się bardzo dobrze wypocząć i zrelaksować, przed kolejnym dniem który miał być dla nas bardzo ekscytujący i był.
   
Klara


13 komentarzy:

 1. Jakie cudowne widoki! Z każdym postem zazdroszczę Ci coraz bardziej pobytu tam! :) Pogoda dopisywała i słoneczka nie zabrakło :) Akurat teraz mam taką pogodę za oknem :) Nareszcie wiosna! Ja też nie potrafiłabym wybrać najlepszego dnia, jest ich mnóstwo, ale wcale nie widzę potrzeby przeżywania ich na nowo, bo były idealne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy dzień jest na swój sposób wspaniały :) Ale piękne widoki ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post. Bardzo takie lubię. Te widoki haha. What? Hahha nie rozumiem sama siebie
  Klaaudia-klaudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie masz rację trudno by było wybrać jeden jedyny dzień, który chcielibyśmy powtórzyć. Gdyby była możliwość wybrania kilku chwil, byłoby łatwiej,ale i tak trudno porównywać jedną do drugiej, bo każda ma w sobie coś niezwykłego.
  Widoki bardzo ładnie. Wygląda na to,że wybrałaś się nad Atlanyk. Tylko pozazdrościć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widoki zapierające dech w piersiach ;)
  To wspaniałe, że w życiu dzieje się tyle miłych rzeczy, że gdybyśmy mieli możliwość cofnąć się do jednej z chwil, to byłby problem z wyborem ;)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemnie tak wsiąść w samochód i ruszyć przed siebie w poszukiwaniu pięknych miejsc :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super te zdjęcia! Pomysł z palmą naprawdę fajnie wyszedł. A drugie zdjęcie z trawą na tle oceanu jest baaardzo w moim stylu ;-)
  Co do wyboru jednego dnia, który chciałabym powtórzyć, to myślę że miałabym podobny problem do Twojego. Poza tym, lubię myśleć, że wszystko co dobre wciąż jest przede mną ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. jejuu! co za widoki - piękne!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobrze napisane :)
  pozdrawiam, www.mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !