czwartek, 12 września 2013

Change !

Wczoraj zastanawiałam się co tu mogę zmienić, co dodać a co odjąć i postanowiłam, że posty będą pojawiać się rzadziej tzn. raz bądź dwa razy w tygodniu. Wolę teraz postawić na jakość, a nie na ilość. Chcę tu pisać tak, aby nikogo nie zanudzić, a wręcz przeciwnie zachęcić do dłuższego komentarza niż tylko "świetne zdjęcie" itd. Nie chce tylko "odklepać robotę" i tyle. Blogowanie to coś więcej..Trochę pochłonęło mnie życie m.in przeprowadziałam się do innego państwa, od dziś zaczynam naukę w angielskiej szkole, powoli poznaje nowych ludzi itd. Tyle jest tu do pokazania, do opowiedzenia, że muszę się rozwinąć i Wam napisać. 


Dziękuje wszystkim, którzy czytają mojego bloga, komentują lub tak wchodzą z nudów. Postaram się go jakoś ulepszyć, zmienić, żeby po prostu miało to "ręcę i nogi", a nie było chaotyczne. Trzymajcie się ;*

mała zapowiedź, następnego postu !

Klara

13 komentarzy:

 1. Ja czekam na posty odnośnie życia w nowym kraju!:) Powodzenia Kochana:*

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i super :) Mi tam przyjemnie było u Ciebie na blogu, ale coś widzę, że będzie jeszcze lepiej ;) Nie wiedziałam, że się tam przeprowadziłaś, myślałam, że to sprawa tymczasowa ;o Daj koniecznie znać jak Ci tam idzie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale tu u Ciebie ładnie :)

  Obserwuję i zapraszam do siebie

  http://wszystkozafreeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiany są dobre, szczególnie że będziesz stawiać na jakość, co mi się podoba :)
  Angielska szkoła? Oo! Chętnie się dowiem, czy bardzo różni się od polskiej i jak w niej jest - w sumie to pomysł na notkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze że chcesz się rozwijać!:) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 6. Je jestem tu pierwszy raz, i bardzo się cieszę,że tu dotarłam, bo blog jest warty zaobserwowania. :) Zapraszam również do mnie .
  A co ja myślę o jesieni ? Jest piękna, ale zimna :/

  OdpowiedzUsuń
 7. uważam że raz czy dwa razy w tyg. to dobry wybór. Też staram się pisać w takim odstępach czasowych, bo w tedy mam coś ciekawego do opowiedzenia a nie tylko jakie dostałam oceny w szkole.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo. Myślę, że w nowym miejscu będziesz miała wiele do pokazania :)Czekam więc z niecierpliwością na zmiany na blogu i na nowe zdjęcia:) życzę Ci powodzenia w nowej szkole!:)
  pozdrawiam i zapraszam Cię do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajny post :*

  Zapraszam konkurs u mnie :D www.kataszyyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. piękny blog i świetne posty <3
  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !