czwartek, 26 czerwca 2014

Życie jest jak pu­dełko cze­kola­dek, nig­dy nie wiesz, co się trafi.

Forrest Gump
I kolejna prawda. Życie nas zaskakuje zawsze, czy to źle czy dobrze, zawsze jest to dla nas niespodzianką. Czasami mamy pod górkę, a czasami z górki. Jest dobrze, nareszcie. Wracam do życia z nowymi wnioskami, nowymi pomyslami i nową radością. Wszystko się uklada, korzystam z każdej chwili szczęścia. 
Po raz kolejny kabaret Hrabi, udowodnil, że jest świetny. Ich seria "Mężczyzna i kobieta", rozbawila mnie do lez, kiedyś oglądalam urywki, ale jednak calość jest najlepsza. Z każdym kolejnym filmikiem robi się coraz zabawniej.

Pomimo tego,że obudzilam się wcześnie i spalam mniej godzin niż zazwyczaj, jestem pelna dobrego humoru. Od rana zostalam rozbawiona, bo myślalam że o 6 rano wlączyl się alarm przeciwpożarowy w moim domu i już mialam się zrywać, żeby go wylączyć. Ale poczekalam chwilę i później się okazalo, że po prostu moja mama sobie śpiewa. Dobrze, że straż nie przyjechala, wtedy dopiero bylby ubaw.


 Klara

13 komentarzy:

 1. Ale Twoja mama musi mieć kawał głosu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie pudełko czekoladek jest bardziej przewidywalne od życia, chociaż zawsze jakaś niepewność jest ;) Fajnie, że wszystko jest! Naprawdę warto podtrzymywać, by tak dalej było :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzisz, Forest tak powiedział bo nie wiedział, że na tylnej ściance jest instrukcja...Gdyby wiedział, zajrzałby do niej i miałby o wiele mniej niespodzianek. Z życiem tez tak jest, niektórzy znajdują ta instrukcję i dochodzą na szczyt a inni wciąż mają niespodzianki. A jeszcze inni wciąż są na diecie i nie jedzą czekolady. tak mi się pomyślało :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hahaha, chciałbym usłyszeć twoją mamę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe, tylko nie mów mamie, że porównałaś ją do alarmu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. hejkaaa :D
  dziś wyjatkowo zgadzam się z cytatem, ach ta mama :)))
  dobrze że czujesz sie szczesliwa ;)
  jak zawsze db z Ciebie fotograf ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Hahhaha ale porównałaś mamę:D
  Świetne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie wiemy, co nas spotka za chwilę, życie jest nieprzewidywalne :-) A mama najlepsza! :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam ten cytat - nawet użyłam go w swojej pracy maturalnej. Bo życie potrafi zaskakiwać, dlatego nie powinniśmy zbytnio planować tylko nastawić się na wiele miłych niespodzianek ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hahaha, świetna historia z alarmem, a właściwie śpiewem :D
  Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też ostatnio kładę się później niż zwykle i wstaję wcześniej, ale humor pomimo tego - dopisuje ;) I oby tak dalej u nas było - z tym nastrojem :D

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !