czwartek, 15 stycznia 2015

Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy.

Beata Pawlikowska

Nadszedł jeden z najzimniejszych, najbardziej deszczowych, czasami śniegowych miesięcy w Glasgow. Cieszę się bardzo, że do collegu dojeżdżam autobusami, bo niektóre chodniki są tak pozalewane, że nie da się przejść, w niektórych miejscach woda do kostki, szczególnie w tych miejscach, które są położone w dole, gdzie z góry wszystko spływa. Ale za to, miałam ogromną radochę bo w ten tydzień 3 dni pod rząd padał śnieg, nareszcie się go doczekałam, fajnie było poczuć go przed kilka minut. Uwielbiam te białe płatki, nawet udało mi się zrobić śnieżkę, a niesamowity widok miałam w collegu na góry, który były pokryte śniegiem, coś pięknego, szkoda, że nie zrobiłam żadnego zdjęcia, ale mam nadzieję, że jeszcze choć trochę sypnie więc nic straconego :)

Inverness Moray- jezioro :)
Klara10 komentarzy:

 1. Życie jest jedno, dlatego trzeba żyć jego pełnią. Wspaniałe zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a u nas w Polsce w niektórych miejscach brak śniegu;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się zastanawiam, czy te zdjęcia są z jednego dnia, czy też nie? A drugie od końca jest w bardzo moim stylu - lubię takie zdjęcia ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie zdjęcia wykonane tego samego dnia ;)

   Usuń
 4. Należy Ci się tam troszkę śniegu :) A u mnie wiosna! :o Mimo że wiatry, to cieplutko i w pełni słonecznie, nawet już ptaszki ćwierkają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Być sobą to nie tylko nie udawać nikogo, to także ciągła praca nad tym, by stawać się takimi, jakimi naprawdę chcemy być :) Kiedy ta praca przynosi owoce, najczęściej towarzyszy nam poczucie szczęścia :)
  Pozdrawiam!

  U mnie śniegu ciągle brak...

  OdpowiedzUsuń
 6. Deszcz jakoś specjalnie mi nie przeszkadza, do momentu gdy w drodze do szkoły nie muszę skakać przez kałuże, bo rzadko kiedy jest ich tak mało że można całą drogę iść nie omijając żadnej :) Przepiękne zdjęcia, niebo na przedostatnim zdjęciu wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale masz tam ładne widoki ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja wciąż czekam na śnieg i mam nadzieję, że wreszcie doczekam się go do tej zimy :-) Widoki piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. mądry cytat i piękne zdjęcia:) wciąż czekam na zimę, a nie tę deszczowa jesień..

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !