czwartek, 4 stycznia 2018

Życie jest piękniejsze, gdy nada mu się kolorów.

Agata Przybyłek

Witam wszystkich w Nowym Roku-2018. Postanowienia zrobione? Większość z nas lubi zaczynać z czystą kartką, głową pełną pomysłów, planów które chce się zrealizować, dodatkową magiczną motywacją. Ja jeszcze myślę nad czym chciałabym się bardziej skupić w tym roku, szczerze mówiąc jeszcze żadnej listy nie tworzyłam, ale w tym tygodniu planuje coś wymyślić i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Sylwester drugi rok pod rząd spędziłam w górach, tym razem byłam z zupełnie innej strony i w domku, a dokładnie w statycznym karawanie, który moja koleżanka kupiła. Znajduje się naprawdę w magicznym miejscu, jest położony między dwoma górami i koło rzeki, więc jest cudownie. Z racji tego, że mam parę zaległych postów i zdjęć do pokaznia, post sylwestrowo-noworoczny na pewno się pojawi, ale dokładnie nie wiem kiedy. 

Tymczasem zapraszam na wycieczkę po Szkockim lesie i wodospadach. Deszcz nadał temu miejscu wyjątkowy klimat, wiadomo w słońcu pewnie byłoby jeszcze ładniej, ale jak to mówią, nie można mieć wszystkiego. Momentami było ślisko i stromo, ale spacer był warty widoków.
Klara

12 komentarzy:

 1. Ale boskie te wodospady:) I kropelki uroczo wyglądają na tych gałązkach. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcia, szczególnie pięknie wyglądają te gałęzie z wiszącymi kroplami wody a w tle wodospad. Zazdroszczę Ci tego Sylwestra w górach, to moje wielkie marzenie - mam nadzieję, że niedługo się spełni. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wycieczka! Szkocja jest piękna!
  Wspaniałego Nowego Roku pełnego radości i miłości!:))

  xxBasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak bardzo chciałabym do Szkocji! *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. O ja Cię jak pięknie i dziko - uwielbiam takie miejsce.
  Zostawiam pusta kartkę czekając na to co przyniesie los :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia zrobiłaś magiczne!
  Oglądam często filmy o ludziach budujących domki na kółkach, fajna sprawa, zwłaszcza dla młodych na początku wspólnego życia:-)
  W dodatku co chwile można być gdzie indziej...

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka deszczowa pogoda też czasem robi klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nowy rok na pewno jest dobrym czasem na wprowadzanie nowego, ale zastanawiam się, ile tego nowego da się zmieścić w i tak zapchanym do granic możliwości dniu. Całkiem klimatyczne zdjęcia wyszły, mimo, że brak śniegu. Takie bajkowe.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie i malowniczo. Amerykański styl camper :) Cieszę się że zajrzałam tu o poranku, fajnie się nastroiłam na cały poniedziałek ! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się,że jesteś. ;*
Zostaw po sobie ślad.
Za każdy komentarz bardzo dziękuje !